Za golfem do Tuniska

Pojeďte s námi v listopadu na golf do Tuniska

Co víc může zaujmout golfistu než podzimní golf v příjemných klimatických podmínkách? Co víc může zaujmout golfistu než krásná hřiště se starými olivovníky, palmami, krásnými výhledy a čistým mořem?  A co víc potřebuje golfista než pohodlné ubytování v rekonstruovaném hotelu na pláži  s výborným servisem a vynikající kuchyní?

Připravili jsme pro Vás ubytování v hotelu Concordia Green Park Palace 5 *, v sousedství golfového hřiště  Port el Kantaoui Golf Course. Stravování All Inclusive , možnost  relaxace u krytého bazénu a atraktivní společenské prostory přispějí k zajištění dostatku sil pro hru na dvou hřištích .  Na kratším hřišti Panorama Course ( par 72) mohou hráči obdivovat krásné výhledy. Na delším hřišti See Course ( par 73) v blízkosti moře, potrápí hráče trvale vanoucí vítr. Obě hřiště jsou velmi dobře hodnocena a patří k tomu nejlepšímu v zemi. Hra s nespočtem bunkerů a 5 jezery vyžaduje velké soustředění.  Odlet z Prahy, bezprostřední blízkost hřiště,  vynikající hotelové služby, výborný servis na hřišti.  To a mnoho dalšího přinese Vaše dovolená  v , Port el Kantaoui.

.  Termín: 7.- 14. 11. 2017

 

Hotel: Concordia Green Park Palace 5*

Cena 24.920,- Kč

Cena zahrnuje:  letenku včetně 15 kg zavazadla a 15 kg  golfového bagu, transfery z letiště a na letiště, ubytování ve dvoulůžkových pokojích, 6 x green fee,  All Inclusive. Odlet z Prahy.

Pro negolfisty připravíme individuální cenu.