Poukázky, slevy, dárky

Dárek pro každého 

Každý, kdo si objedná jakýkoli zájezd, letenku, ubytování od nás dostane jako poděkování dárek. Máme pro Vás připraveny: plážové tašky, knižní publikace, CD nosiče, dárky pro golfisty, přívěsky na klíče, bižuterii, pro děti skládačky, hry, omalovánky...

Dárky rozesíláme vždy 1x za měsíc. Do poznámky u objednávky zájezdu, uveďte prosím adresu, kam máme dárek zaslat. U letenek a ubytování si prosím napište o dárek e-mailem na info@kufrujeme.cz. 

Poukázky se slevovým kódem 

Podmínky použití

Slevu lze uplatnit použitím slevového kódu při rezervaci zájezdu na www.kufrujeme.cz, e-mailu info@kufrujeme.cz nebo na tel. 723073073. Sleva bude odečtena z celkové ceny zájezdu. Při objednávce zájezdu přes rezervační formulář vložte slevový kód z poukázky do políčka Poznámka. Pokud budete provádět rezervaci e-mailem nebo telefonicky, stačí zmínit, že uplatňujete tuto slevu. Poukázky jsou platné pro všechny objednávky zájezdů CA Kufrujeme.cz v celkové hodnotě od 10000,-Kč (bez ohledu na počet osob). Na každou objednávku můžete uplatnit jednu poukázku. 

S výběrem zájezdu rádi poradíme. Pokud jste zájezd svých snů nenašli na našich stránkách, ale viděli jste ho jinde, napište, třeba se jen někde schovává.