Vyhledávání zájezdu
Paris Louis Blanc - Francie - Paříž

Paris Louis Blanc

Francie » Paříž

, Hotel starstarstarParis Louis Blanc

Počet termínů:

93 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

letecky Praha, Vídeň, Bratislava, Krakow

Počasí:

Dnes Počasí v Paříž - transparent 23°C


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Hotel Paris Louis Blanc
Ubytování

K dispozici jsou: jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje.

Pokoje jsou světlé, moderně zařízené a mají vlastní koupelnu. Zdobené moderním uměním a jedinečnými barevnými provedeními. Pokoje jsou klimatizované a nabízejí bezplatné Wi-Fi připojení, TV s plochou obrazovkou, trezor a přístroj na čaj a kávu. En-suite koupelny (vlastní soukromé koupelny) zahrnují vysoušeč vlasů a bezplatné toaletní potřeby.

Poloha

Tento přátelský, středně velký hotel má záviděníhodnou polohu, nachází se přímo v srdci Paříže. Je jen dvě minuty chůze od Canal Saint Martin a jen pár metrů od stanice Gare du Nord a Gare de l'Est. Delší procházkou se dostanete na Place de la République, takže tento hotel se opravdu nachází v centrální pozici. Hotel je v bezprostřední blízkosti od metro stanice Louis Blanc, 5 min. pěšky od hotelu se nacházejí další stanice metra Chateau-Landon, Jaures a Stalingrad.

Upozornění: v případě pozdního večerního příletu do Paříže upozorňujeme, že z centra města do hotelu je třeba využít taxi službu, protože metro během týdne jezdí zhruba jen do 00:30.

Služby hotelu

24 hod. recepce, terasa, poradenství a rezervace lístků, pronájem auta, zajištění kyvadlové dopravy na letiště za poplatek, byznys centrum faxové a kopírovací služby.

Stravování

Možnost stravování: snídaně.

Hotel poskytuje snídaně podávané v restauraci. Navečeřet se můžete ve výborných restauracích, které se nacházejí v pěší vzdálenosti od hotelu. Kromě toho se zde nacházejí i hotelové automaty, které poskytují hostům malé občerstvení.

Doprava

Letecká doprava je zajištěna na pravidelných linkách. V ceně dopravy je zahrnuto příruční zavazadlo standardních rozměrů i transfer z letiště do města a zpět. Informaci o letecké společnosti, letových časech a přesné informace o zavazadlech pro konkrétní termín vám rádi poskytneme na požádání.

Doporučený program

Je na Vás jak strávíte volné chvíle. My Vám doporučujeme následující program:

1.den - Přílet do Paříže. Transfer do města na stanici Porte Malliot / place de l'Étoile a následně metrem do hotelu. Individuální program podle času příletu.

2.den - Prohlídka města: Trocadero, Palác Chaillot, Eiffelova věž, hotel a Dům de Invalides, most Alexandra III., Možnost navštívit muzeum Louvre, Tuilerijské zahrady, Náměstí Svornosti s obeliskem, Champs Élysées, Vítězný oblouk a La Defence.

3.den - Prohlídka města: Notre Dame, Sainte Chapelle, Lucemburské zahrady, Pantheon, muzeum d'Orsay, Montmartre, Mulin Rouge a Sacré-Cœur.

4.den - Návštěva zámku Versailles. Do Versailles se dostanete vlaky RER.

5.den - Individuální program podle času odletu.Transfer ze stanice Porte Malliot / place de l'Étoile na letiště. Odlet z Paříže.

V případě pobytu na 4 dny / 3 noci doporučujeme vynechat program 4. dne.

Cena zahrnuje

letecká doprava, letištní poplatky a příruční zavazadlo, ubytování ve vybraném hotelu na vybraný počet nocí a s vybraným stravováním, transfer z letiště do města a zpět, pojištění insolventnosti

Cena nezahrnuje

služby delegáta (program si zajišťují klienti individuálně), doporučený příplatek za cestovní pojištění, vstupy (muzea a památky), místní taxa cca 1 € / osoba / noc (podle kategorie hotelu)

Orientační ceny vstupů

Vítězný oblouk - 9,5 €, Pantheon - 8,5 €, Eiffelova věž - 9 € - 15 €, Louvre - 12 €, Muzeum d'Orsay - 9 €, Sainte Chapelle - 8,5 €, Notre Dame - katedrála 0 €, vstup na střechu 8,5 €, Versailles Passport 18 €, Paris Museum Pass 2 dny 42 €, 4 dny 56 €, 6 dny 69 €

Poznámka

Cena zájezdu je kalkulována na základě ceny letenky na pravidelné lince a dostupnosti ubytování a je denně aktualizována. Při objednání je třeba zadávat celá jména pasažérů, tak jak jsou uvedeny v cestovním dokladu. Změna jména po zakoupení dokladů není možná!

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.