Vyhledávání zájezdu
Meson Castilla - Španělsko - Španělsko pevnina - Katalánsko - Barcelona

Meson Castilla

Španělsko » Španělsko pevnina » Katalánsko » Barcelona

, Hotel starstarMeson Castilla

Počet termínů:

298 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Bez stravy, Snídaně

Doprava:

letecky Praha, Vídeň, Katovice, Krakow

Počasí:

Dnes Počasí v Barcelona - transparent 27°C


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Meson Castilla Hotel
Ubytování

K dispozici jsou: jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky.

Meson Castilla Hotel nabízí dobře zařízené prostorné pokoje, šarm a teplý domácky dekor jsou charakteristické pro celý hotel. Plně vybavená koupelna, prostor k posezení, toaletní stolek. Přistýlka je k dispozici na požádání. Některé pokoje mají terasu s výhledem na okolí.

Poloha

Tento 2-hvězdičkový Hotel Meson Castilla má úžasnou polohu v centru města Barcelona. Nachází se nedaleko Plaza Catalunya a nikdy neutuchající ulice Las Ramblas. Hotel má úžasný šarm, nádherný a atraktivní interiér, zajímavý nábytek, výrazné umělecká díla, které doplňují styl a dekor moderního vybavení. Hotel se nachází od metro stanice Universitat do 5 min. chůze.

Služby hotelu

24 hodinová recepce, úklidová služba, směnárna, městské informace, trezor, parkoviště, služba probuzení po telefonu.

Stravovanie

Možnost stravování: snídaně.

Snídaně formou bufetu se podávají denně a sestávají z místních, národních a mezinárodních jídel. Nachází se zde i relaxační salonek. V blízkosti hotelu najdete množství barů, restaurací a můžete si vychutnat večerní zábavu tohoto kosmopolitního města.

Doprava

Letecká doprava je zajištěna na pravidelných linkách. V ceně dopravy je zahrnuto příruční zavazadlo standardních rozměrů i transfer z letiště do města a zpět. Informaci o letecké společnosti, letových časech a přesné informace o zavazadlech pro konkrétní termín vám rádi poskytneme na požádání.

Doporučený program

Je na Vás jak strávíte volné chvíle. My Vám doporučujeme následující program:

1.den - Přílet do Girony. Transfer do Barcelony na stanici Estació Nord. V případě příletu na letiště v Barceloně transfer do města na Pl. Espanya. Následně metrem do hotelu. Individuální program podle času příletu.

2.den - Prohlídka města: Park Güell, Sagrada Família, palác Palau de la Musica, Katedrála sv. Eulálie, náměstí Placa del Rei, Muzeum Picasso a kostel Santa Maria Del Mar.

3.den - Prohlídka města: Avinguda Diagonal, Casa Mila, Casa Batlló, Casa Amatller, Casa Lléon Morena, Placa de Catalunya, nejrušnější ulice La Rambla, tržiště La Boqueria, klidné náměstí Placa Reial, palác Palau Guell a Památník Kryštofa Kolumba. Pokud toho nebudete mít dost tak můžete navštívit L'Aquárium.

4.den - Navštivte vrch Montjuic, jeho vstupní bránu náměstí Placa d'Espanya, palác Palau Nacional, magickou fontánu, skanzen "Španělské vesnice", sportovní komplex Anella Olimpica a Montjuické zahrady. Pokud Vám to nebude stačit v této oblasti se nacházejí různá muzea nebo můžete navštívit park Pedralbes.

5.den - Individuální program podle času odletu. Transfer ze stanice Estació Nord / Pl. Espanya na letiště. Odlet z Girony / Barcelony.

V případě pobytu na 4 dny / 3 noci doporučujeme vynechat program 4. dne.

Cena zahrnuje

letecká doprava, letištní poplatky a příruční zavazadlo, ubytování ve vybraném hotelu na vybraný počet nocí a s vybraným stravováním, transfer z letiště do města a zpět, pojištění insolventnosti

Cena nezahrnuje

služby delegáta (program si zajišťují klienti individuálně), doporučený příplatek za cestovní pojištění, vstupy (muzea a památky), místní taxa 0,75-2,50 € / osoba / noc (podle kategorie hotelu)

Orientační ceny vstupů

Park Güell - 7 €, Sagrada Família - Bazilika a výstup na věž 20 €, Palau de la Musica - 18 €, Katedrála sv. Eulálie - 6 €, Muzeum Picasso - od 4,50 € do 14 € (závisí od výstavy), Casa Mila - 17 €, Casa Batlló - 8 €, Palau Güell - 2 €, L'Aquárium - 20 €, Skanzen - 12 €, Klášter v parku Pedralbes - 7 €

Poznámka

Cena zájezdu je kalkulována na základě ceny letenky na pravidelné lince a dostupnosti ubytování a je denně aktualizována. Při objednání je třeba zadávat celá jména pasažérů, tak jak jsou uvedeny v cestovním dokladu. Změna jména po zakoupení dokladů není možná!

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.